Twisto logo

Twisto slevové kódy a kupóny

červen 2024 5 akcí bylo ověřeno
Top kupón

Akce

Nakupujte po internetu a plaťte až do 45 dní po nákupu zcela bez poplatků. Plaťte v eshopech pomocí Twisto Pay a neplaťte za zboží hned. To se vyplatí!

Top kupón

Akce

Vyzkoušejte si jednoduše placení pomocí Twisto zcela zdarma. Nakupte v jednom z partnerských eshopů, prohlédněte si objednané zboží a zaplaťte přes Twisto do 15 dní od obdržení vyúčtování. Twisto za Vás objednávku uhradí, proto s platbou nemusíte pospíchat.

Populární kupóny tohoto týdne

Akce

Twisto Online zcela zdarma. Registrujte se na Twisto, zřiďte si uživatelský účet a začněte čerpat výhody s Twisto. Získáte přístup ke slevovým kódům, cashback z online nákupů a můžete také do systémů nahrát faktury, které za Vás Twisto zaplatí.

Akce

Twisto Standard již za 49 Kč měsíčně. Pokud chcete ke všem výhodám navíc získat Twisto platební kartu a nakupovat po internetu bez nutnosti okamžité platby, pak je právě pro Vás určeno Twisto Standard. Vyzkoušejte Twisto karta na 3 měsíce zdarma.

Akce

Twisto Premium za 99 Kč měsíčně. Tarif Twisto Premium ke všem výhodám a platební kartě navíc zahrnuje cestovní pojištění celé rodiny a nejlepší zahraniční kurz při platbě kartou v zahraničí nebo při zahraniční platbě.