O nás

Slevovykod.cz je internetovým portálem, který shromažďuje slevy, akce, kupóny, kupónové kódy a další speciální nabídky internetových obchodů. Portál je provozován americkou společností Surfmyads.com, která je mistrem v online marketingu. Společnost byla založena roku 2006 a nyní úspěšně provozuje slevové a kupónové portály po celém světě. Mezi její nejúspěšnější portály patří Promocodes.com, Discountcode.com, Coupons.ca, Codes.co.uk, Codes.de a Codepromo.fr. Zmiňovaný Promocodes.com je jedním z předních kupónových portálů na americkém trhu. Surfmyads.com chce nyní poskytovat služby i českým uživatelům a pomoci jim na internetu nakoupit zboží a služby za výhodné a zlevněné ceny.

Náš tým má bohaté zkušenosti s navazováním spolupráce s eshopy a s vyhledáváním a shromažďováním slevových akcí a kupónů. Portál je denně aktualizován o nové nabídky a exkluzivní slevy. Všechny nabídky, které jsou přidávány na portál, jsou zkontrolovány a ověřeny naším týmem.

Na Slevovykod.cz můžete vyhledávat dle obchodu nebo kategorie zboží. Vyhledávání vám také usnadní lišta na úvodní stránce, kde jsou všechny kategorie systematicky seřazeny. Pokud chcete zobrazit všechny obchody v nabídce, stačí srolovat na konec úvodní stránky a vybrat písmeno abecedy. V průběhu roku obohacujeme kategorie o sezonní kategorie jako Valentýn, Velikonoce, Den matek, Začátek školního roku, Black Friday, Vánoce, sezonní výprodeje a další. Součástí stránek je i blog, na kterém vás budeme informovat o trendech a tipech, jak ušetřit.

Jistě vás zajímá, jaký typ akcí u nás najdete. Snažíme se pro vás shánět exkluzivní kupóny, proto jsme v každodenním kontaktu s eshopy a získáváme akce a slevy, které najdete pouze u nás. Jsme také pravidelně informováni všemi obchody o chystaných akcích. Proto můžete být v klidu, s námi vám žádná sleva neunikne. Pokud nestíháte navštěvovat Slevovykod.cz, můžete odebírat náš týdenní newsletter nebo odebírat aktuality o akcích vybraného eshopu. Všechny naše služby jsou zcela bezplatné, tak proč toho nevyužít. Víte o nějaké slevě, která by neměla chybět na našich stránkách nebo jste zástupcem eshopu a máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na kontakt@slevovykod.cz.

Ať už jste závislí na nakupování nebo občasnými kupujícími, Slevovykod.cz je tu pro všechny! Cíl je totiž pro všechny společný, nakupovat a šetřit svoji peněženku. Proč platit plnou cenu, když lze použít slevový kupón nebo slevový kód a nakoupit za výhodnou cenu. Důvěřujte našim mnohaletým zkušenostem a šetřete čas a peníze se stránkou Slevovykod.cz.


Slevovykod.cz
Surfmyads.com, Inc.
855 El Camino Real
Ste 13A-400
Palo Alto
CA - 94301
USA