trivago logo

trivago slevové kódy a kupóny

červen 2024 5 akcí bylo ověřeno
Top kupón

Akce

Porovnejte cenové nabídky stejného ubytování různých webových stránek na Trivago.cz. Vyberte si z nabídky ubytovací zařízení, které Vám vyhovuje nejvíce, a zjistěte, kde ubytování v daném zařízení seženete nejlevněji.

Top kupón

Akce

Spravujte všechny svoje rezervace ubytování na jednom místě. Vytvořte si účet na Trivago.cz a spravujte svoje rezervace přehledně ze svého účtu. Máte možnost si uložit i platební údaje, abyste neztráceli čas vyplňováním platebních údajů při každé rezervaci.

Populární kupóny tohoto týdne

Akce

Nevíte kam vyrazit? Inspirujte se na Trivago.cz. Mimo seznamu destinací zde najdete i průměrnou cenu ubytování v dané destinaci a počet ubytovacích zařízení v nabídce Trivago.cz. Naplánujte si ubytování na cestách s Trivago.cz!

Akce

Celosvětový vyhledávač hotelů Trivago.cz srovnává nabídky různých webových stránek. Stačí zadat cíl a termín cesty a zobrazí se vám nabídky hotelů a ceny jejich ubytování na jednotlivých webových stránkách. Cestujte po celém světě a rezervujte si ubytování přes Trivago.cz.

Akce

Ať už jedete na pracovní cestu, výlet nebo dovolenou po ČR nebo se chystáte do zahraničí, s Trivago.cz vždy najdete nejlevnější a nejlépe hodnocené ubytování. V nabídce najdete ubytování v luxusním hotelu i hostelu. Stačí si jen vybrat tu nejlepší s Trivago.cz.