MUSIC CITY logo

MUSIC CITY slevové kódy a kupóny

červenec 2020 8 akcí bylo ověřeno před 1 dnem
Top kupón

Sleva až 50%

Letní výprodej na Music-city.cz. Využijte výprodeje a nakupte hudební nástroje, zvukovou techniku, nahrávací techniku nebo příslušenství k hudebním nástrojům se slevou až 50%.

Top kupón

Sleva až 50%

Výprodej kytarového sortimentu s až 50% slevami na Music-city.cz. Využijte výprodeje a nakupte struny, zesilovač, elektrickou nebo akustickou kytaru, kytarové kombo nebo jiné produkty z nabídky s až 50% slevou.

Populární kupóny tohoto týdne

Sleva 30%

Bezdrátový sluchátka Shure s 30% slevou. V eshopu Music City můžete nyní koupit bluetooth in-ear sluchátka Shure s vestavěným mikrofonem s 30% slevou. Využijte akce!

Sleva až 35%

Sleva až 35% na digitální piana, klávesy a keyboardy. Eshop Music-city.cz zlevnil klávesy až o 35%. Využijte slevy a pořiďte si klávesy za akční cenu.

Sleva až 35%

Sleva až 35% na akční zboží. Prozkoumejte nabídku akčního zboží eshopu Music-city.cz a nakupte hudební nástroje a techniku za výhodné ceny. Nakupte se slevou a ušetřete!

Sleva až 30%

Sleva až 30% na bicí soupravy a elektrické bicí soupravy. Kupte si zlevněnou bicí soupravu v eshopu Music-city.cz a ušetřete. Nakupte kvalitní bicí soupravu za výhodnou cenu!

Sleva až 30%

Kytary se slevou až 30%. Pořiďte si novou elektrickou nebo akustickou kytaru v eshopu Music-city.cz za výhodnou cenu. Nakupte kytaru se slevou a ušetřete!

Doprava zdarma

Doprava zdarma při nákupu nad 3000 Kč. Nakupte hudební nástroje, hudební techniku nebo jiné zboží v eshopu Music-city.cz za více jak 3000 Kč a neplaťte za poštovné. Nabídka platí pro objednávky doručované Českou poštou nebo Geis.