Medituj doma logo

Medituj doma slevové kódy a kupóny

březen 2023 5 akcí bylo ověřeno
Top kupón

Sleva 30%

Sleva 30% na 1. album s názvem Medituj. Na albu najdete meditace na problematiku přijetí rodičů, vzájemné odpuštění, přijetí emocí, sebelásku a ego v rovnováze a meditaci čaker. Využijte slevy a kupte si CD Medituj ke stažení na Meditujdoma.cz.

Top kupón

Sleva 30%

Sleva 30% na 2. album Elen Malé s názvem Odpouštěj. Na CD najdete meditace Závislost na někom a na něčem, Partnerství aneb meditace srdeční čakry, Přijmi svůj hněv a Hojnost je energie, která musí proudit. Nakupte meditační CD se slevou a ušetřete!

Populární kupóny tohoto týdne

Sleva 30%

Album Procitni se slevou 30%. S 3. albem můžete meditovat na témata Mužská a ženská energie, Rozpouštění křivdy, karmy a negativních energií, Přijetí, odpuštění a puštění svých dětí do života, Lpění a odpouštění a Ho’oponopono – havajská technika. Objednejte si CD ke stažení a meditujte doma!

Sleva 13%

Sleva 13% na komplet 3 fyzická CD meditací od Elen Malé. Objednejte si meditační CD s názvy Medituj, Odpouštěj a Procitni a meditujte v klidu svého domova. Nakupte CD se slevou za výhodnější cenu.

Sleva 6%

Sleva 6% na komplet 3 CD s meditační hudbou ke stažení. Využijte slevy a kupte si rovnou celý komplet 3 CD ke stažení. Ušetříte tak 6% ve srovnání s nákupem jednotlivých CD. To se vyplatí!