mBank logo

mBank slevové kódy a kupóny

duben 2024 5 akcí bylo ověřeno
Top kupón

Akce

Osobní účet mKonto bez poplatků! U mBank neplatíte za založení a vedení účtu. Výběru z bankomatů v ČR i v zahraničí jsou zdarma při výběru alespoň částky 1500 kč. MKonto je navíc jediný účet na trhu, se kterým máte SEPA platby v eurech zdarma. To se vyplatí!

Top kupón

Akce

Půjčka bez úroku až do 40 000 Kč. Půjčte si peníze u mBank s nulovým úrokem. Za půjčení zaplatíte pouze jednorázový poplatek v maximální výši 800 Kč.

  • Ověřeno Tato akce byla vyzkoušena a schválena
  • Výjimky Nabídky bezúrokové půjčky je určena pro klienty, kteří v minulosti u mBank neuzavřeli žádnou půjčku. Zavřít

Populární kupóny tohoto týdne

Akce

Spořicí účet mSpoření zdarma s úrokem 0,3% p.a. do zůstatku 100 000 Kč. Vyberte si způsob spoření samy. Můžete zaokrouhlit každou transakci, stanovit si pevnou spořící částku, odvézt určité procento z každé transakce nebo si nastavit trvalý příkaz. Výběr je jen na Vás. Založení, vedení spořicího účtu a příchozí a odchozí transakce jsou zdarma!

Akce

Debetní platební karta mKarta zdarma. Požádejte si o debetní kartu mKarta k běžnému účtu. U mBank neplatíte za vydání ani vydání karty. Nemáte také určeno, kolik musíte měsíčně zaplatit touto kartou. Peníze můžete vybírat z bankomatů v ČR i v zahraničí bez poplatků při výběru alespoň 1500 Kč.

Akce

Hypotéka s úrokem 2,44% p.a. na vaše bydlení. Zažádejte si u mBank o hypotéku na koupi, výstavbu a rekonstrukci nemovitosti nebo si refinancujte svoji stávající hypotéku bez zbytečných poplatků. Zřízení, poskytnutí a založení a vedení úvěrového účtu je zcela zdarma!