MALL Pay logo

MALL Pay slevové kódy a kupóny

březen 2023 5 akcí bylo ověřeno
Top kupón

Sleva 100 Kč

Bonus 100 Kč při doporučení Mall Pay přátelům. Doporučte Mall Pay přátelům a získejte až 10krát slevu 100 Kč na další nákup přes Mall Pay. To se vyplatí!

Top kupón

Akce

Vyzkoušejte si jednoduše placení pomocí MallPay zcela zdarma. Nakupte v jednom z partnerských eshopů, prohlédněte si objednané zboží a zaplaťte s MallPay do 14 dní od objednávky.

Populární kupóny tohoto týdne

Akce

Účet na MallPay.cz zcela zdarma. Otevřete si účet na Mall Pay a plaťte za zboží až 14 dní po objednání. Při uhrazení platby do 14 dnů Vám nebude účtován žádný extra poplatek. Vyzkoušejte služby Mall Pay a neplaťte za nevyzkoušené zboží.

Akce

Odměna za nákupy na e-shopech. Nakupujte přes Mall Pay a sbírejte body za všechny nákupy. Body můžete poté použít na nákup vybraných produktů. Pro nákup Vám bude přidělen slevový kód.

Akce

Prodloužení záruky díky Mall Pay. Objednejte si zboží přes Mall Pay a připlaťte si za delší záruku. Pokud se Vám zakoupené zboží pokazí, Mall Pay uhradí škodu až do výše původní ceny zakoupeného zboží. To se vyplatí! Navíc prodloužená záruka je převoditelná na jiného majitele.