Lepší.TV logo

Lepší.TV slevové kódy a kupóny

květen 2024 5 akcí bylo ověřeno
Top kupón

Akce

Vyzkoušejte služby Lepší.TV na měsíc za 1 Kč! Televizní kanály můžete sledovat na počítači, smart TV, mobilním telefonu nebo klasické televizi. V průběhu měsíce můžete službu kdykoliv zrušit. Po měsíci bude služba automaticky prodloužena za 199 Kč měsíčně.

Top kupón

Akce

Dokupte si HBO balíček k základnímu balíčku a zaplaťte měsíčně jen o 20 Kč více. Cena balíčku je 219 Kč měsíčně. Kromě stanic HBO, HBO 2 a HBO 3 získáte videotéku HBO GO a HBO OD zdarma s nabídkou 6000 hodin filmů, seriálů a pořadů z produkce HBO.

Populární kupóny tohoto týdne

Akce

Vybrali jste si z balíčků služeb Lepší.TV a teď přemýšlíte, jak budete využívat služby s vaší starou televizí. Není problém. Stačí si pronajmout Lepší.TV box za 99 Kč měsíčně nebo si jej přímo koupit za 1999 Kč.

Akce

Nemarněte čas sledováním filmu, který vás neoslovil. Pusťte si nejdříve trailer. Zákazníci Lepší.TV mají k dispozici největší sbírku filmových trailerů. Trailery jsou v českém znění nebo s titulky. Využijte všech služeb, které vám Lepší.TV nabízí.

Akce

Nově Full HD rozlišení na Lepší.TV. Vyzkoušejte si Full HD rozlišení na stanicích ČT1, ČT4, Nova, Nova Cinema, Nova Sport 1, Prima nebo Prima Cool. Přepněte pořady na Full HD a sledujte televizní kanály v té nejvyšší kvalitě.