Kaspersky logo

Kaspersky slevové kódy a kupóny

únor 2020 4 akcí bylo ověřeno
Top kupón

Sleva 25%

Sleva 25% na Anti-Virus Kaspersky. Zabezpečte svůj počítač s pomocí antivirového programu Anti-Virus Kaspersky. Nyní můžete tento produkt nakoupit na Kaspersky.cz s 25% slevou za pouhých 599,25 Kč!

Top kupón

Sleva 25%

Kaspersky Internet Security s 25% slevou. Kupte si antivirový program Internet Security, který ochrání váš počítač před nástrahami internetu, stejně tak ochrání vaše osobní údaje a vaše internetové bankovnictví. Využijte slevy a pořiďte si antivirus Kaspersky Internet Security za pouhých 801,75 Kč.

Populární kupóny tohoto týdne

Sleva 25%

Sleva 25% na Kaspersky Total Security. Kupte si antivirový program, který navíc ochrání vaše hesla, počítačové soubory a činnost dětí na počítači. V eshopuKaspersky.cz můžete produkt Kaspersky Total Security pořídit za pouhých 1596,74 Kč.

Akce

Zkušební verze zdarma. Vyzkoušejte všechny antivirové produkty zdarma. Stáhněte si Anti-Virus, Internet Security nebo Total Security Kaspersky a přesvědčte se o funkčnosti antivirového zabezpečení Kaspersky.

Nedávno expirované kupóny

Sleva 40%

Sleva 40% na antivirus Kaspersky. Kupte si jakýkoliv antivirový balíček Kaspersky a uplatněte 40% slevu na nákup. Stačí vložit slevový kód do nákupního košíku v průběhu objednávky a sleva je vaše.

  • Platnost vypršela.
  • Ověřeno Tato akce byla vyzkoušena a schválena
  • Výjimky Sleva je vypočítávána z původních prodejních cen. Zavřít
  • Promo kód