Fajn Pojištění logo

Fajn Pojištění slevové kódy a kupóny

červenec 2024 5 akcí bylo ověřeno
Top kupón

Akce

Cestovní pojištění online již od 7 Kč na den. Porovnejte si cestovní pojištění od více pojišťoven a uzavřete to nejvýhodnější s pomocí FajnPojištění.cz.

Top kupón

Akce

Pokud potřebujete poradit s pojištěním, neváhejte se obrátit na FajnPojištění.cz. Experti na pojištění Vám navrhnou vhodnou formu pojištění, srovnají nabídky více pojišťoven a vyberou tu nejvhodnější právě pro Vás.

Populární kupóny tohoto týdne

Akce

FajnPojištění.cz nabízí svoje služby i firmám. Rádi pro Vás vyberou to nejvýhodnější pojištění. Sjednají pojištění firemních vozidel, pojištění majetku podnikatelů, pojištění odpovědnosti podnikatelů, pojištění odpovědnosti silničního dopravce, pojištění profesní odpovědnosti, stavebně montážní pojištění a další.

Akce

FajnPojištění.cz nabízí srovnání nabídek více pojišťoven a také poradí s vhodným nastavením pojistného krytí a limitů. Na Fajnpojisteni.cz najdete informace o cestovním pojištění, pojištění vozidla, majetku, odpovědnosti nebo zdraví.

Akce

Máte dotaz ohledně pojištění? Zeptejte se na Fajnpojištění.cz a specialisté na pojištění Vám rádi odpoví na dotazy. Můžete si také prohlédnout dotazy a odpovědi v poradně. Třeba najdete odpověď na Váš dotaz.