eSlim logo

eSlim slevové kódy a kupóny

červen 2024 5 akcí bylo ověřeno
Top kupón

Sleva 24%

Sleva 24% na nákupu 7 balení doplňku stravy pro redukci hmotnosti Eslim.cz. Objednejte si rovnou sedm balení přírodního doplňku stravy eSlim a ušetřete 24% ve srovnání s nákupem jednotlivých balení. To se vyplatí!

Top kupón

Sleva 15%

Pět balení přípravku eSlim.cz s 15% slevou. Kupte si pět balení přírodního přípravku na hubnutí eSlim.cz a ušetřete. Při nákupu pěti balení ušetříte 15% ve srovnání s nákupem jednotlivých balení. To se vyplatí!

Populární kupóny tohoto týdne

Sleva 12%

Sleva 12% při nákupu 3 balení přípravku eSlim.cz. Na eSlim.cz můžete pořídit tři balení přípravku na redukci hmotnosti eSlim s 12% slevou. Kupte si ekonomické balení přípravku eSlim a ušetřete!

Sleva 7%

Dvě balení přípravku eSlim se 7% slevou. Buďte fit s pomocí přírodnímu přípravku na redukci hmotnosti eSlim.cz. Kupte si rovnou dvě balení doplňku stravy eSlim a ušetřete 7% z ceny.

Doprava zdarma

Doprava zdarma při nákupu nad 1800 Kč. Nakupte doplněk doplňky stravy pro redukci tělesné hmotnosti v eshopu Eslim.cz za více jak 1800 Kč a neplaťte za poštovné. Zásilky jsou doručovány kurýrní službou DPD.