Equa bank logo

Equa bank slevové kódy a kupóny

červen 2024 4 akcí bylo ověřeno
Top kupón

Akce

U Equa bank máte otevření i vedení běžného účtu zcela zdarma. Zdarma máte také výběry ze všech bankomatů v ČR. K běžnému účtu také zdarma dostanete bezkontaktní platební kartu. Tak na co ještě čekáte?

Top kupón

Akce

Doporučte Equa bank přátelům nebo známým a získejte 100 Kč jako odměnu. Pokud si vámi doporučený klient u Equa bank otevře běžný účet a do dvou měsíců zaplatí platební kartou, získáte odměnu 100 Kč.

Populární kupóny tohoto týdne

Akce

S Equa bank může investovat každý. Začít investovat můžete již se 100 Kč. Equa bank nabízí očekávané nominální zhodnocení investice 3% - 6% ročně. Díky investování můžete také získat výhodnější sazbu na spořicím účtu.

Akce

Cestovní pojištění u Equa bank již od 29 Kč na den. Vybrat si můžete ze dvou typů pojištění, pro jednotlivce nebo rodinu. Pokud uzavřete cestovní pojištění u Equa bank, poplatek se odečte z Vašeho běžného účtu. Jak jednoduché!

Nedávno expirované kupóny

Akce

Běžný účet s bonusem 500 Kč. Otevřete si běžný účet online na Equabank.cz, použijte při žádosti promo kód a získejte 500 Kč na svůj účet. Stačí zaplatit v následujících 60 dnech zaplatit 5x kartou a bonus je váš.

  • Platnost vypršela.
  • Ověřeno Tato akce byla vyzkoušena a schválena
  • Promo kód