Bitstock logo

Bitstock slevové kódy a kupóny

březen 2023 5 akcí bylo ověřeno
Top kupón

Akce

Bitstock je nejrychlejším místem pro směnu bitcoinů. Na platformě Bitstock můžete snadno nakupovat a prodávat svoje bitcoiny převodem z bankovního účtu, směnou za hotovost v jednom z Bitcoinmatů nebo pomocí mobilní aplikace již od 1000 Kč.

Top kupón

Akce

Nákup a prodej BTC převodem. Kupte si bitcoiny nebo zlomek bitcoinu na platformě BitStock. Nákup můžete realizovat převodem z bankovního účtu již od 1000 Kč. Nákup nebo prodej bude realizován kurzem platným v okamžik přijetí platby.

Populární kupóny tohoto týdne

Akce

Směna bitcoinu hotově. S BitStock můžete kupovat i prodávat bitcoiny za hotovost. Stačí využít jeden z Bitcoinmatů společnosti BitStock nebo prodejny GECO, kde můžete nakoupit nebo prodat své bitcoiny hotově až do výše 25 000 Kč.

Akce

BitcoinBanking na platformě BitStock. Založte si bezpečný bitcoinový účet u BitStock. Získáte tak nejvýhodnější směnný kurz a budete moci provádět transakce bez omezení.

Akce

Síť vlastních bitcoinových bankomatů po celé ČR. S BitStock můžete směňovat bitcoiny za hotovost bez nutnosti registrace. Využijte služeb a nakupte nebo prodejte bitcoiny za hotovost bez nutnosti zřizování bankovního účtu.