AXA Assistance logo

AXA Assistance slevové kódy a kupóny

červen 2024 5 akcí bylo ověřeno
Top kupón

Sleva 20%

Cestovní pojištění s 20% slevou. Na Axa-assistance.cz si můžete sjednat dlouhodobé nebo krátkodobé cestovní pojištění pro sebe, blízké nebo celou rodinu s 20% slevou. Využijte nabídky a ušetřete!

Top kupón

Akce

Cestovní pojištění zaměstnanců Travel 4 Business u Axa Assistance. Sjednejte online cestovní pojištění vašich zaměstanců nebo si nechte poslat nezávaznou nabídku zdarma.

Populární kupóny tohoto týdne

Akce

Pojišťovna Axa Assistance nabízí kompletní zdravotní pojištění cizinců. Sjednejte si kompletní pojištění cizinců online na Axa-assistance.cz. Zadejte potřebné údajů o pojištěném a zjistěte cenu pojistného online.

Akce

Právník do auta od Axa Assistance. Myslete na svoje práva i za volantem. Axa Assistance Vám pomůže s právními úkony při nekvalitně provedené opravě auta, dopravní nehodě, porušení pravidel provozu zaměstnancem v zahraničí a jinou právní pomoc.

Akce

U Axa Assistance můžete vybírat ze tří balíčků cestovního pojištění. Seznamte se s balíčky Excelent, Komfort nebo Reference s různými pojistnými limity a rozsahem pojistného krytí. Sjednejte si cestovní pojištění online se slevou a ušetřete!