Adrop logo

Adrop slevové kódy a kupóny

únor 2020 9 akcí bylo ověřeno před 27 dny
Top kupón

Sleva 100 Kč

Platí na vše. Sleva 100 Kč na nákup zážitkových dárků. Adrop.cz nabízí spoustu zážitků pro dobrodruhy, milovníky aut, adrenalinové nadšence, jedlíky i pohodáře. Vyberte si z nabídky eshopu Adrop.cz zážitek za více jak 500 Kč a nakup se slevou 100 Kč. To se vyplatí!

  • Ověřeno Tato akce byla vyzkoušena a schválena
  • Promo kód
Top kupón

Sleva 23%

Jízda v Tesle S s 23% slevou na Adrop.cz. Vyzkoušejte si řízení elektromobilu Tesla S Performance 85D. Zážitek si můžete dopřát po celé ČR. Využijte akce a vyberte si z nabídky Adrop.cz!

Populární kupóny tohoto týdne

Akce

Jízda na fatbike již od 590 Kč na Adrop.cz. Kupte sobě nebo svým blízkým nevšední projížďku na elektro kole po sněhu. Projížďku po kopcích Krkonoš můžete koupit na čtyři hodiny nebo celý den.

Akce

Jízda se psím spřežením již od 1600 Kč. Vyzkoušejte si mushing-jízdu se psím spřežením s instruktorem v lokalitě Jeseníky již od 1600 Kč. Kupte si tento zážitek na Adrop.cz a vychutnejte si zimu trochu jinak.

Akce

Úniková hra Cosmos ve virtuální realitě již od 898 Kč. Hra kombinuje únikovou hru s virtuální realitou. Kupte si únikovou hru pro 2-6 hráčů na Adrop.cz a vyzkoušejte si únik z vesmírné lodi!

Akce

Pivní zážitky již od 329 Kč. Pokud milujete pivo, je tento typ dárku přímo pro vás. Můžete vybírat z pivních degustací, pivních pobytů, pivních kurzů nebo prohlídek pivovarů.

Akce

Zážitky pro muže i ženy z kategorie Auto-moto již od 599 Kč. Projeďte se ve sportovním autě, zkuste si rally nebo offroad, jízdu na čtyřkolce, tankem a mnoho dalších.

Akce

Zážitky ve vzduchu již od 1365 Kč. Užijte si vyhlídkový let, let větroněm, paragliding, tandemový seskok, let balónem a mnoho dalších.

Sleva 100 Kč

Platí na vše. Sleva 100 Kč na první nákup pro registrované odběratele newsletteru. Zadejte svůj email na Adrop.cz a 100 Kč sleva na nákup adrenalinových zážitků vám bude doručena na mail.

Nedávno expirované kupóny

Sleva 15%

Platí na vše. Sleva 15% na nákup adrenalinového zážitku na Adrop.cz. Obdarujte sebe nebo své blízké a ušetřete 15% z běžné ceny.

  • Platnost vypršela.
  • Ověřeno Tato akce byla vyzkoušena a schválena
  • Promo kód